Sportujeme rádi

Úterní odpoledne patřilo ve školní družině našim nejmenším – prvňáčkům. Ti poměřovali své sportovní schopnosti a dovednosti ve třech disciplínách –v běhu na 60 m, skoku z místa a hodu kriketovým míčkem. Přálo nám i krásné podzimní slunečné počasí. Při organizaci prvňáčkům pomáhali čtvrťáci, kteří si i samotni některou z daných disciplín také rádi vyzkoušeli. Každý vynikal a byl lepší v něčem jiném. Nejvyrovnanější výkony podali v 1.A skupině Maxík Nágl a Julinka Nábělková. V 1.B skupině nejlepší výkony po vyrovnaném boji předvedli Theodor Luběna a Michalka Štindlová. U všech dětí byla vidět radost z pohybu a snaha po co nejlepším sportovním výkonu. Na nějaký ten nezdar u některých se brzy zapomnělo a děti zjistily, že sportují rády a beze strachu.

Uvidíme, co vymyslíme příště…

Šárka Zapletalová