Netradiční sportovní den

Na výročí Dne odchodu okupačních vojsk 25. června se konal na ZŠ Plumlov sportovní den. Počasí nám dopřálo krásný slunečný den a pro první i druhý stupeň bylo připraveno mnoho netradičních sportovních zážitků.

První stupeň soupeřil na třech stanovištích, na kterých děti prověřily svou obratnost, koordinaci, atletické dovednosti i štěstí. Všechny třídy se do plnění úkolů pustily s velkým odhodláním a nadšením. Nejlépe si se všemi překážkami poradila děvčata ze 4.A třídy, která všechna stanoviště splnila v nejkratším čase.

Druhý stupeň, ke kterému byli přizváni i „páťáci“, se spolupodílel na svém sportovním dni. Každá třída totiž dostala za úkol, vymyslet si netradiční aktivitu na své stanoviště. Okruh vedl kolem Plumlovské přehrady a žáci si mohli vyzkoušet, jaké „kulišárny“ si na ně ostatní třídy připravily. K vidění bylo mnoho zábavných úkolů a aktivit (převlékací maraton, pohádkový kvíz, provlékání obručí a mnoho dalších). Nejrychleji všechny úkoly splnila a vyřešila třída 7.A.

Děkuji všem učitelům a asistentům za spolupráci a pomoc na sportovním dni. Sportu zdar!!!

Mgr. V. Volčko