Zaměstnanci

Seznam pedagogických pracovníků

Mgr. Simona Zapletalová ředitelka školy
metodik EVVO
koordinátor projektů
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725 885 008
Mgr. Tomáš Polák zástupce ředitelky
výchovný poradce
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725 325 605
     
Mgr. Hana Finsterlová 1. třída Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  speciální pedagog  
Mgr. Eva Vránová 2. třída Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725 989 207
Mgr. Jana Tabarková 3. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725 341 291
Mgr. Kateřina Malčíková 3. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Zelená 4. třída Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  vedoucí školního poradenského pracoviště 725 327 948 
  speciální pedagog  
Mgr. Jana Zapletalová 5. třída Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  vedoucí metodického sdružení 725 544 843 
Mgr. Kateřina Mlčochová 6. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725 896 531
Mgr. Marketa Linney 6. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725 906 327
Mgr. Blanka Vlachová 7. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725 339 745
Mgr. Ludmila Braunová 7. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725 325 706
Mgr. Věra Pořízková 8. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
602 141 264
Mgr. Hana Bretschneiderová 8. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725 345 031
Mgr. Vlastimil Volčko 9. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
725 304 628
Mgr. Martina Švédová 9. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  koordinátor žákovského parlamentu 725 321 154 
     
Mgr. Pavlína Hanslíková bez třídnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kristina Chrásková bez třídnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Taťána Křupková bez třídnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lucie Potěšilová bez třídnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Volčková bez třídnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Eva Vopalecká bez třídnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  metodik sociálně patologických jevů  
Mgr. Jana Weberová bez třídnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Ing. Olga Bajerová asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Marie Burešová asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Alena Novotná asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lucie Turečková asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lenka Vysloužilová asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dagmar Zoričáková asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Milada Konečná vychovatelka ŠD Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  asistent pedagoga  
Eliška Krpcová   vedoucí vychovatelka ŠD Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Šárka Zapletalová  vychovatelka ŠD  725 340 479 
  asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Správní zaměstnanci:    
Ing. Jaroslava Švecová   725 316 336 
Pavel Žvátora   725 340 270
Jiřina Žvátorová    
     
Zaměstnanci školní kuchyně:    
Jana Menšíková  vedoucí ŠJ 725 301 558 
Hana Dobšíčková    
Kateřina Dudíková    
Anna Frélichová    
Zuzana Hořavová    
Petra Mynaříková     
     

Předmětové komise

Třídnictví

Fotografie zaměstnanců školy 2018/2019

Fotografie zaměstnanců školy 2017/2018