Zaměstnanci

Seznam pedagogických pracovníků

Mgr. Simona Zapletalová ředitelka školy
metodik EVVO
koordinátor projektů
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Tomáš Polák zástupce ředitelky
výchovný poradce
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Mgr. Eva Vránová 1. třída Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Tabarková 2. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kateřina Malčíková 2. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Zelená 3. třída Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  vedoucí školního poradenského pracoviště  
  speciální pedagog  
Mgr. Jana Zapletalová 4. třída Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  vedoucí metodického sdružení  
Mgr. Hana Finsterlová 5. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  speciální pedagog  
Mgr. Jana Weberová 5. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Blanka Vlachová 6. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ludmila Braunová 6. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Věra Pořízková 7. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Hana Bretschneiderová 7. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Šárka Cetkovská 8. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Martina Švédová 8. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  koordinátor žákovského parlamentu  
Mgr. Marketa Linney 9. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kateřina Mlčochová 9. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Předmětové komise

Třídnictví

Fotografie zaměstnanců školy 2018/2019

Fotografie zaměstnanců školy 2017/2018

Fotografie zaměstnanců školy 2016/2017

Fotografie zaměstnanců školy 2015/2016

Fotografie zaměstnanců školy 2014/2015