Informace

Online zápis do školy

 Vážení rodiče,

dle pokynu MŠMT musí proběhnout pouze formální část zápisu, děti se ho nemohou zúčastnit. Zápis bude probíhat od 1. 4. 2020 do 17. 4. 2020 a musí ho podstoupit všichni zákonní zástupci, i když budou žádat o odklad školní docházky. Pokud v tuto chvíli nemáte ještě doporučení pedagogicko-psychologické poradny nebo doporučení pediatra k odkladu, nevadí, jakmile se situace zklidní, doporučení k odkladu si vyřídíte. Doporučení musí být vyřízeno do 31. 8. 2020. V případě dotazů nebo nejasností volejte na telefonní čísla 604918465, nebo 777256721. Návod, jak vyplnit přihlášku k zápisu, je k dispozici zde.

 

Aktuální informace o ošetřovném

Vážení rodiče,

žádat o ošetřovné můžete elektronicky po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (vyplněný a elektronicky podepsaný formulář zašleme e-mailem), nebo osobně, kdy vám na počkání vyplněný formulář vytiskneme. V týdnu od 23. do 27. března si formulář můžete vyzvednout od 9:30 do 10:30 hodin.

 

Uzavření základních škol

Bezpečnostní rada státu v úterý 10. března 2020 rozhodla, že je zakázána osobní přítomnost žáků na vzdělávání. Od středy 11. března 2020 děti nebudou chodit do školy. Aktuální informace pro rodiče budou postupně zveřejňovány na webových stránkách a přes systém Bakaláři.

 

Gramotnosti.pro život! Učíme v souvislostech

Učitelé naší školy se zapojili do projektu Podpora práce učitelů, který realizuje Národní pedagogický institut ČR  a je financovaný z Evropských fondů. 

Doba dalece postoupila a být gramotný neznamená umět číst, psát a počítat. Jsme si toho vědomi, a tak učíme u dětí rozvíjet matematickou, čtenářskou, digitální gramotnost a informatickémyšlení.  

K projektu vznikla i webová stránka Gramotnosti pro život, kde se dozvíte, proč je důležité rozvíjet gramotnost u dětí a žáků. Čerpáme z ní nápady pro výuku, a proto zveme k inspirativnímu čtení i Vás rodiče našich žáků.

 

Ředitelské volno

 

Certifikát Fond Sidus

72 hodin

Společně pro děti

Zdravá pětka

 

Metodický pokyn k řešení pedikulózy

 www.nntb.cz/s/1d200b8

https://www.o2chytraskola.cz/o-nas

 

podporují nás