Informace

Informace o závěrečném hodnocení žáků

Žáci prvního stupně opět ve školních lavicích

V pondělí 25. května 2020 se do školních lavic vrátili žáci prvního stupně. Výuka probíhá v neměnných skupinách do patnácti žáků. Program se skládá z dopolední a odpolední části. Dopolední část probíhá od 7:30 do 11:30, odpolední od 11:30 do 16:00 hodin.

Postupné otevírání školy

Milí rodiče a žáci,
od pondělí 11. května 2020 je umožnen vstup žáků devátého ročníku do budovy školy za účelem přípravy na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky. Příprava bude probíhat dvakrát týdně od 7:30 do 11:05 hodin. Vždy se budou vyučovat dvě hodiny českého jazyka a dvě hodiny matematiky. Žáci třídy 9.A budou na přípravu docházet vždy v pondělí a ve středu, žáci třídy 9.B v úterý a ve čtvrtek. Složení skupin je neměnné.

Seznam přijatých žáků do první třídy 2020/2021

Seznam přijatých žáků do školní družiny 2020/2021

 

Aktuální informace o ošetřovném

Vážení rodiče,

žádat o ošetřovné můžete elektronicky po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (vyplněný a elektronicky podepsaný formulář zašleme e-mailem), nebo osobně, kdy vám na počkání vyplněný formulář vytiskneme. Formulář si můžete vyzvednout od 8:00 do 13:00 hodin.

 

Uzavření základních škol

Bezpečnostní rada státu v úterý 10. března 2020 rozhodla, že je zakázána osobní přítomnost žáků na vzdělávání. Od středy 11. března 2020 děti nebudou chodit do školy. Aktuální informace pro rodiče budou postupně zveřejňovány na webových stránkách a přes systém Bakaláři.

 

Gramotnosti.pro život! Učíme v souvislostech

Učitelé naší školy se zapojili do projektu Podpora práce učitelů, který realizuje Národní pedagogický institut ČR  a je financovaný z Evropských fondů. 

Doba dalece postoupila a být gramotný neznamená umět číst, psát a počítat. Jsme si toho vědomi, a tak učíme u dětí rozvíjet matematickou, čtenářskou, digitální gramotnost a informatickémyšlení.  

K projektu vznikla i webová stránka Gramotnosti pro život, kde se dozvíte, proč je důležité rozvíjet gramotnost u dětí a žáků. Čerpáme z ní nápady pro výuku, a proto zveme k inspirativnímu čtení i Vás rodiče našich žáků.

 

Ředitelské volno

 

Certifikát Fond Sidus

72 hodin

Společně pro děti

Zdravá pětka

 

Metodický pokyn k řešení pedikulózy

 www.nntb.cz/s/1d200b8

https://www.o2chytraskola.cz/o-nas

 

podporují nás